Hakkımızda

TARIM ARTI ORGANİZASYON VE KURUMSAL DANIŞMANLIK, daha önce de 2008 yılından itibaren ortağı olduğu fuarcılık firmasıyla “Ulusal Süt Zirveleri”, “Türkiye Tarım Platformu” gibi başarılı organizasyonlara imza atmış olan Kudret ÇİÇEKÇİ tarafından 2012 yılında kuruldu.                      

Tarım Artı Organizasyon, Türkiye'de ilki gerçekleşen ''Peynir Festivali’’, ‘’Zeytinyağı Festivali'' gibi kitlelerce yankıları süregelen festivallerin; ve yine ilki gerçekleşmiş olan ‘’1.Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık Zirvesi’’, ‘’1.Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık Zirvesi’’ , ''1. Türk Tarım Vizyonu'' , ''Süt Bayramı'' gibi gıda, tarım ve hayvancılık sektörünün gelişmesini sağlayan, geleceğini planlayan, illerin bu sektörde yol haritasını çizen projelerin altına imza atan, sektörün öncü firmasıdır.

Tarım Artı Organizasyon, sektörle doğru iletişim kurmanızı ve sesinizin yüksek yerlere daha güçlü ulaşmasını sağlar.

Tarım Artı Organizasyon, bulunduğu konumu her daim korumuş bunu da en üst noktaya taşımayı hedef almıştır. Müşteri memnuniyetini hedef alan ve en küçük ayrıntı dahil her şeyiyle size kusursuz organizasyonlar, seminerler, zirveler, fuar ve festivaller sunarak, sizlerin işlerinizde bilinirliliğinizi arttırıp, bir o kadar da sizlerle aynı başarıyı paylaşarak, güvenilir yardımcınız olmak firmamızın vazgeçilmez ilkesidir.

 

Tarım Artı Organizasyon ile fark edilen çalışmalara imza atmak ve konuşulacak izler bırakmak dileğiyle…

Bize Yazın

E-posta:
Konu:
Mesajınız:
5+2=? Lütfen soruyu cevaplayınız.

Telif Hakkı © 2014. Tarım Artı Danışmanlık Organizasyon Limited Şirketi. Tüm Hakları Saklıdır.