Hizmetler

Hizmetlerimiz: 

Matbaa Hizmetleri

 

Bir çok markaya hem grafik tasarım hem matbaa baskı aşamasınıda hizmet vermekteyiz. Firmamız her geçen gün ürün portföyünü geliştirmektedir. Kartvizit, Etiket çeşitleri,Katalog, Broşür, Cepli Dosya, Antetli Kağıt, Diplomat Zarf, Magnet, Karton çanta, Bloknot, Ciltli Çalışmalar ürün yelpazemizin içinde yer almaktadır. Kaliteli Baskı garantisi ile Türkiye 'nin her yerine hizmet vermekteyiz.

 

.

Dergi

 

İki ayda bir yayınlandığımız dergimizdir. “süt” ana konumuz olmak şartıyla, gıda, tarım ve hayvancılık sektöründe güvenilir haber ve bilgi kaynağı yaratarak, üreticiden  tüketiciye yeni içeriklerle, sizlere ve sektöre rehberlik edip, bakanlık ve üretici arasında bilgi ve iletişim köprüsünü kurmaktır.

 ‘Sütün Merkezi’ olarak, süt sektörünün tüm bileşenlerine hizmet verip, faaliyetlerimizi her geçen gün arttırarak, sektördeki en doğru, en renkli, en önemli, en yeni haberleri ve gelişmeleri sizlere aktarıp, sektörün “1 numaralı” dergisi olmayı amaçlıyoruz.

 Dergimiz, süt sektörü başta olmak üzere gıda, tarım ve hayvancılık sektörleri, üretici birlikleri, kooperatifler ayrıca üniversitelerde ilgili bölümlere, bakanlıklara, ilgili resmi, akademik, mesleki ve sivil toplum kuruluşlarıyla medya organlarına da ulaşım sağlayacaktır.

 

 

Broşür

 

Broşür çalışmaları A4-A5 ölçülerinde veya özel ebatlarda tasarlanabilir,isteğe göre katlamalı veya özel kesimli broşür basılabilir. Grafik tasarım aşamasından sonuca ulaşana kadar en hassas ve olabildiğince hızlı sürede hizmet verilmektedir. 

 

.

Katalog

 

Katalog bir firmanın vizyonudur. Özel ürün katalogları,teknik kataloglar ve fuarlara hazırlanan firmalara özel tanıtım katalogları hazırlanmaktadır.Katalog Çalışmalarında matbaa fiyatını belirleyen unsur; sayfa sayısı ,kağıt gramajı ve basım adetidir.Firmamız, grafik tasarım ve basım aşamasında ön plandadır. Katalog çalışmalarında sıradışı grafik çalışmaları ve yüksek kaliteli baskılarımızla her geçen gün müşteri portföyümüzü geliştirmekteyiz. 

 

.

İlan Tasarımı

 

Firmaların istekleri doğrultusunda özel ilan tasarımları yapılmaktadır. 

 

Kurumsal Kimlik

 

Bir markanın, firmanın veya kurumun temsil edildiği görsel malzemelerin tümü, markanın görsel iletişimi için kılavuzudur. Markanın renk kodlarından tipografisine, logo ve amblem tasarımından dosya, kartvizit, zarf, antetli kağıt gibi tüm basılı malzemelerine kadar uyulması gereken görsel kodları belirler. Yapılacak tüm tasarımlarda, broşürden web sitesine, ilandan ambalaj tasarımına, bu görsel kodlar baz alınır, görsel kılavuzda belirlenen kurallar uygulanır. Markanın, firmanın veya kurumun temsil edildiği tüm görsel mecralarda görsel bütünlük içinde olması sağlanır. 

Kartvizitiniz, dosyanız, antetli kağıdınız, personelinizin kıyafeti, araç üstü tasarımınız, tabelanız, zarfınız gibi kurumuzu/markanızı temsil eden her öğe logonuzun içerdiği ton, renkler, görsel iletişim dilini taşımalıdır. Her birini kurumunuzu temsil eden birer mecra olarak görebilirsiniz bu nedenle temsil ettiği değerleri taşıması, akılda kalması, güven vermesi önemlidir. 

 

.

Bize Yazın

E-posta:
Konu:
Mesajınız:
5+2=? Lütfen soruyu cevaplayınız.

Telif Hakkı © 2014. Tarım Artı Danışmanlık Organizasyon Limited Şirketi. Tüm Hakları Saklıdır.